Joi, 02.05.2024, 04:12 |
Logat ca Vizitator | Grupa "Oaspeţi"
Bine aţi venit! Vizitator

Main » 2009 » Octombrie » 11
Gonzalo Higuain a avut parte de un debut cu gol in tricoul selectionatei Pumelor. Atacantul madrilen a marcat primul gol al gazdelor in victoria obtinuta in extremis de selectionata albiceleste scor 2-1 cu Peru. Egalati in minutul 90, argentinienii au marcat goloul victoriei in ultimul minut al prelungirilor prin veteranul Martin Palermo dupa ce Higuain deschisese scorul ... Citeşte mai departe...
Vizualizări: 654 | Adăugat de: Dorin | Data: 11.10.2009 | Comentarii (0)

Fanii de la Real Madrid, dar şi ai naţionalei portugheze, aşteaptă cu nerăbdare rezultatele controlurilor lui Ronaldo, care a fost nevoit să părăsească terenul în minutul 30 al meciului împotriva Ungariei.

Căpitanul echipei naţionale portugheze a jucat doar 30 de minute la Lisabona şi apoi a cerut schimbarea sa de pe teren, deoarece glezna sa din nou l-a necăjit. Î ... Citeşte mai departe...
Vizualizări: 663 | Adăugat de: Dorin | Data: 11.10.2009 | Comentarii (2)